Продукти банку

=> КРЕДИТКА УНІВЕРСАЛЬНА
Кредитка 
Основні переваги
• Випуск Кредитної Карти – БЕЗКОШТОВНО
• Оформлення Кредитної Карти з мінімальним пакетом документів протягом 20 хвилин
• БЕЗПРОЦЕНТНИЙ КРЕДИТ протягом 55 днів
• Можливість розраховуватися Кредитною Картою в підприємствах торгівлі і знімати готівку
• З Кредиткою можете заробляти бонуси, а також одержувати додаткові знижки
• Можете зберігати власні гроші на Кредитці, і отримати доступ до них з будь-якої точки світу у будь-який час
• Одержувати 10% річних на залишок особистих коштів на Кредитці
Оформлення і використання
Після поданої Вами заявки, Банк проводить контакт з Вами, запрошуючи в будь-яке відділення для отримання Кредитки. Оформлення карти у відділенні 20 хвилин. Клієнту для оформлення Кредитки, потрібно надати паспорт і ідентифікаційний код ІНН. Довідка з місця роботи не обов'язкова.
Карта відкривається в національній валюті, обслуговується, випускається і перевипускаєтся ( по закінченню дії терміну) БЕЗКОШТОВНО. Власники Кредитки можуть безкоштовно оформити до своєї Кредитки додаткову карту для членів своєї сім'ї.
Використовування кредиту
На Кредитку встановлюють кредитний ліміт до 15.000 грн ( ліміт кредитування визначається банком, який оцінює платоспроможність клієнта). Безпроцентний період користування кредитом – 55 днів. Щомісячний мінімальний платіж по Кредитці складає 7% від суми кредиту ( але не менше ніж 50 грн). Такий підхід до повернення заборгованості не впливає істотно на сімейний бюджет. Для погашення кредиту можете скористатися будь-яким способом зручним для вас: автоматичним списанням із зарплатної карти, або в найближчому відділенні Приватбанку, через систему «Приват24» або термінали самообслуговування Приватбанку. При цьому частина кредиту, яку ви погасили, знову стає доступною до використовування!
Пільги і бонуси
При розрахунку Кредитною Картою в торгових підприємствах, підключених до системи «Бонус плюс», одержуйте до 20 % повернення грошових коштів на карту у вигляді бонусів. На Кредитній Карті можете берегти власні кошти. Знімати в банкоматах власні кошти і оплачувати комунальні платежі, клієнти можуть за пільговими тарифами.
Як подати заявку на Кредитну Карту
Перейти по посиланню тут , або клікнути на банер вгорі, після цього на тій сторінці, що відкриється ввести ваше П.І.Б., а також номер контактного телефону, натиснути на кнопку «Замовити». Скоро ви отримаєте SMS, на вказаний номер із запрошенням прийти в найближче відділення банку, або з вами зв'яжеться співробітник банку.
Замовити кредитку універсальну просто зараз
=> КРЕДИТНА КАРТА МЕТРО
"МЕТРО Кеш енд Кері" спільно з "ПриватБанком" із задоволенням пропонують Вам Кредитну Картку МЕТРО. Ця картка дозволить Вам здійснювати покупки в "МЕТРО Кеш енд Кері" без готівки. Велика перевага, яку ми надаємо Вам, – це відсутність необхідності сплачувати будь-яку комісію. Окрім того, Вам навіть не потрібно сплачувати відсотки протягом перших 10 днів користування кредитом.
Кредитна Картка МЕТРО:
• Дозволить вам купувати усі товари в кредит
• Надається безкоштовно. Щоб отримати картку Вам не потрібно відкривати рахунок у "ПриватБанку" або робити депозитний внесок
• Активацізується за лічені хвилини
• Дозволяє Вам збільшити Ваш кредитний ліміт у будь-якому відділені "ПриватБанку