Робота агентом Приватбанку

   Пропоную вам цікаву і головне прибуткову роботу. Заробляти можна сидячи дома за компютером, спілкуючись з друзями, співробітниками, одногрупниками чи навіть просто з перехожими. 
 Агент знаходить людину на відкриття безкоштовної кредитної карти 'Універсальна', подає дані через сайт приватбанку і отримує за це собі на картку бонус у розмірі 16 грн.(мінус податок) і більший (дивлячись який продукт придбаний) за людину. Причому, знайдена людина може бути ким завгодно - ваш родич, сусід, друг, колега, просто перехожий з вулиці,-за кожного можна отримати бонус.Нормативів по залученню немає! Якщо це будуть родичі і пара друзів, то нічого страшного!
Система нова, поспішіть стати її учасником!
Жодного графіка і начальства,просто, мимохідь, займаючись основною роботою залучаєте людей на карту!
Пропонувати можна не лише кредитку 'універсальна', але і ряд інших продуктів Приватбанку, таких як:
  • Пенсійна карта. (бонус 25 грн.).
  • People NET (бонус 50 грн.).
  • Агент(50 грн.)
  • Карта Gold (бонус 80 грн.).
  • Кредит на автомобіль (бонус 200 грн.).
  • Страхування (бонус до 5000 грн.).
P.S. Спочатку сам думав, що це розвод, поки не отримав перші гроші за кредитки (вирішив спробувати саме з них, оскільки це найпростіший продукт Приватбанку), як виявилось не 16 грн, а 13грн. 18 коп. (2.82грн податок), але радує, що гроші реальні, а не бонусні. 39 грн. за заохочення 3-х клієнтів відкрити кредитки (непогано, чи не так?, а якщо врахувати, що банківських продуктів десятки і винагорода за них в рази більша-є стимул розвиватись). Система звичайно в стадії вдосконалення, є затримки, але приємно що завжди можна написати в онлайн чат і після цього проблема вирішується. Я не вірю в легкі, швидкі і великі гроші в мережі. Гроші в неті заробити не так просто, але можливо. З ПриватБанком це зробити легше, вам лише потрібно відкрити кредитку (в кожного четвертого вона є, подивіться може і у Вас десь порошиться, бо гроші нараховують саме на неї, якщо нема, то це хвилинна справа, замовляєте тут і йдете в найближче до Вас відділення Приватбанку з паспортом і ідентифікаційним номером забераєте. Думаю агентом Приватбанку може спробувати себе кожен, це ні до чого не зобовязує, тільки дає шанс, решту залежить від Вас, використати цей шанс чи ні.

Стати агентом просто зараз