Кредитка для тих, кому менше 16
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ
Карта Юніора випускається безкоштовно і оформляється з мінімальним пакетом документів
· По Карті Юніора діє термін безкоштовного використання кредиту до 30 днів
· Карткою Юніора можна розраховуватись в магазинах і знімати готівку.
· З карткою Юніора можна заробляти бонуси і отримувати знижки!
· З карткою Юніора підліток може стати справжнім банкіром і студентом першої в Україні банківської Бізнес-Школи для тих, кому менше 16!ОФОРМЛЕННЯ
Якщо Ви вже подали заявку на Карту ЮНІОРА, все інше - справа техніки. Співробітники банку здзвоняться з Вами і запросять разом з батьками прийти в будь-яке відділення Приватбанку. Лише обов'язково візьміть своє свідоцтво про народження, а ваші батьки (мама або тато) повинні взяти паспорт і довідку про привласнення ідентифікаційного коду. І — ласкаво просимо в Приват Банк! Тут Вам видадуть довгоочікувану Карту ЮНІОРА, причому абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Головне, щоб в одного з Ваших батьків вже була власна кредитка. Немає кредитки? Не проблема! Значить, банк зробить послугу 2 в 1: випустить кредитку і вам, і вашій мамі, або татові.


КРЕДИТ І ЙОГО ВИКОРИСТАННЯ
На Карту ЮНІОРА може бути встановлений кредит в сумі до 300 грн.,  але це лише в тому випадку, якщо батьки дадуть «добро».  Період безкоштовного користування кредитом може складати до 30  ДНІВ.  Детальнішу інформацію клієнт отримає у відділенні банку при отриманні карти. Мінімальний щомісячний платіж по кредиту складає 7%  від суми заборгованості (але не менше 50  грн.). Такий режим повернення заборгованості не створює значного навантаження на сімейний бюджет.  Погашати кредит можна будь-яким зручним способом:  у відділенні Приватбанку,  через систему «Пріват24»  або термінали самообслуговування Приватбанку.  Причому,  внесені гроші знову можна витрачати. Але якщо клієнт своєчасно не погасив борг, то борг буде автоматично погашатися з кредитки одного з батьків.

Ну ось Карта Юніора уже в кишені. Тепер потрібно вирішити важливі питання: куди піти, де купити, на що витратити. Як грамотно розпорядитись грошима, щоб і зайвого не витратити, і бажане прикупити? Карта Юніора Ваша палочка-виручалочка у вирішенні всіх цих питань.

Замовити картку Юніора

Немає коментарів:

Дописати коментар